Serwis informacyjny 08.06.2018

08.06.2018

Podczas tegorocznej Peryferiady zbieraliśmy pieniądze na zakup pompy insulinowej dla Oskara – ucznia naszej szkoły. Miło nam poinformować, ę całkowita kwota , którą udało nam zebrać to 8385zł (kiermasze: ciast, rękodzieła, książek, datki do puszek). Wszystkim serdecznie dziękujemy: Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Wychowawcom, Uczniom, Radzie Rodziców, zaangażowanym Rodzicom i hojnym Darczyńcom. Pieniądze zostaną przekazane przez Radę Rodziców na konto Fundacji, która opiekuje się Oskarem.

Chrześcijańskie Gimnazjum „Uczeń” zorganizował projekt „Na początku było słowo”. Kamil Janawa z klasy VI zajął I miejsce w konkursie kaligraficzno-plastycznym i otrzymał nagrodę publiczności. Wiktoria Wcisło z klasy V a zajęła II miejsce w konkursie pięknego czytania tekstów biblijnych, a Julia Jakóbek z klasy VI w tym samym konkursie otrzymała wyróżnienie.

Pani Jolanta Adamiec zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym pt. „Najpiękniejszy pejzaż, miejsce moich wakacji. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie, wywołane lub wydrukowane w dowolnym formacie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po wakacjach we wrześniu.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Filip Badan

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Tomasz Bizoń

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Radosław Szmyd

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Alan Walas

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Amelia Pieczara

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Aleksander Koczur

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Kiyaza Sinnen

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Mateusz Kużdżał

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Milena Stein

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Julia Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Karolina Sterecka

SU składa serdeczne życzenia wszystkim czerwcowym solenizantom i jubilatom.