Podsumowanie kampanii

08.06.2018

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, wytrwałość i entuzjazm. Jako szkoła zajęliśmy 17 miejsce na 35 biorących udział w kampanii. Myślę, że jak na pierwszy raz całkiem nieźle. Najbardziej cieszy fakt, że mimo skończonej kampanii nadal sporo osób jeździ rowerem do szkoły. O to właśnie chodziło. Wiem, że niektórzy mieli daleko i nie całkiem bezpiecznie, ale cóż nie był to konkurs obowiązkowy. Najbardziej cieszą mnie wygrane klasy- trzy pierwsze miejsca zdobyły pierwszaki, a to wymagało determinacji nie tylko dzieci, ale przede wszyskim Rodziców. Serdecznie Wam gratuluję!. Wyniki:

I miejsce- klasa IA nagroda: lekcja w-f ze sportowcami Cracovii

II miejsce- klasa IC nagroda: godzinna zabawa w Centrum Zabaw "A kuuku"

III miejsce- klasa IB nagroda: zwiedzanie jednostki gaśniczej na ul Rzemieślniczej

IV miejsce- klasa VII nagroda: voucher na mecz ekstraklasy Wisły Kraków.

Będą też nagrody indywidualne dla najbardziej wytrwałych: pokrowce na siodełka i kilka niespodzianek, które rozlosujemy.

Nagrodę dla najaktywniejszego nauczyciela wygrała Pani Ewa Węglarz.

Szczegółowy ranking klas na stronie: https://rowerowymaj.eu/ranking-klas/?city=Krak%C3%B3w&unit=ZSP%207&cityHref=%2Fkrakow%2F

Jako koordynator kampanii nie miałam wpływu na podział nagród, zrobili to organizatorzy tzn. pracownicy gminy m. Kraków.

Chciałabym dowiedzieć się jak podobała się wam zabawa. Zapraszam do wyrażania opinii w moim gabinecie, a także do kontaktu przez dziennik elektroniczny. Będzie to pomocne do podjęcia decyzji czy w przyszłym roku bierzemy udział w "Rowerowym Maju".

Agnieszka Bizoń