Serwis informacyjny 20.04.2018

22.04.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania odbywają się w środy godzinach 13.30-14.30 w świetlicy szkolnej.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY” SU informuje, że w każdym tygodniu będzie zamieszczone na tablicy SU zadanie do wykonania. Kto pierwszy odda prawidłową odpowiedź do pana Jakuba Huka ten otrzyma nagrodę.

W dniach od 9 kwietnia do 9 maja SU prowadzi zbiórkę funduszy na rzecz Hospicjum św. Łazarza. Towarzystwo niesie nieodpłatną pomoc osobom nieuleczalnie chorym i ich rodzinom. Zachęcamy wszystkich nauczycieli i uczniów do wsparcia akcji.

W ramach drogi do Niepodległości uczniowie klas IV-VII przygotują gazetkę do 25.04.br. dotyczącą: 4 kwietnia 1918 roku -Rządu Jana Steczkowskiego ( temat Rady Regencyjnej, kto w niej był i czym była) Szczegółowe informacje u Pana J. Huka. Natomiast klasy 1-3 przedstawią sylwetkę gen. Józefa Hallera.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami i talentami, SU proponuje w połowie maja przegląd talentów aktorskich, wokalnych, sportowych i innych. Masz czas na przygotowanie się do występów. Zgłoszenia przyjmuje Kinga Skiba z klasy VI i pani Teresa Baka. Zachęcamy do udziału.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Daniel Warzecha

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Karina Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Patrycja Storożak

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Alan Walas