zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Serwis informacyjny 13.04.2018

13.04.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania odbywają się w środy godzinach 13.30-14.30 w świetlicy szkolnej.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY” SU informuje, że w każdym tygodniu będzie zamieszczone na tablicy SU zadanie do wykonania. Kto pierwszy odda prawidłową odpowiedź do pana Jakuba Huka ten otrzyma nagrodę.

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w kolejnej edycji akcji „EKODZIECI ZBIERAJĄ ELETROŚMIECI I INNE ODPADY” Zbieramy : drobny sprzęt AGD, baterie, tonery, płyty CD, makulaturę. Sprzęt AGD o dużych rozmiarach można będzie dostarczyć tylko w dniu 20 kwietnia-piątek do godziny 11.00 i składać na trawniku przed przedszkolem.

W dniach od 9 kwietnia do 9 maja SU prowadzi zbiórkę funduszy na rzecz Hospicjum św. Łazarza. Towarzystwo niesie nieodpłatną pomoc osobom nieuleczalnie chorym i ich rodzinom. Zachęcamy wszystkich nauczycieli i uczniów do wsparcia akcji.

W ramach drogi do Niepodległości uczniowie klas IV-VII przygotują gazetkę: 4 kwietnia 1918 roku -Rządu Ja na Steczkowskiego ( temat Rady Regencyjnej, kto w niej był i czym była) Szczegółowe informacje u Pana J. Huka. Natomiast klasy 1-3 przedstawią sylwetkę gen. Józefa Hallera.

Podczas wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Finalistami zostali: Julia Pardała z klasy VII oraz Szymon Raczkowski i Kamil Śmigielski z klasy VI. Życzymy kolejnych sukcesów.

W konkursie zorganizowanym przez SU pt. Moja gra planszowa, nagrody otrzymują:

I miejsce: Anna i Julia Pardała z klasy III d i VII

II miejsce: Nikola Chachlowska i Alicja Wąs z klasy I a

III miejsce: Krzysztof Ostrowski z klasy I a, Kinga Skiba z klasy VI i Zuzanna Kowalczyk z klasy I a

Wyróżnienie specjalne: Kamil Janawa z klasy VI

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami i talentami, SU proponuje w połowie maja przegląd talentów aktorskich, wokalnych, sportowych i innych. Masz czas na przygotowanie się do występów. Zgłoszenia przyjmuje Kinga Skiba z klasy VI i pani Teresa Baka. Zachęcamy do udziału.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Konrad Król

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Anna Topór

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Oliwier Juszczyk

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Natalia Piechota

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Bartosz Madej

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Maja Lodeiro Vales

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Filip Serek

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Zosia Banasik

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Klara Kołodziej

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Igor Topór

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Lidia Kołodziejczyk

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Oliwia Ptak

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Gabriela Siekacz

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Julia Pardała

SU składa serdeczne życzenia wszystkim kwietniowym solenizantom i jubilatom.