Serwis informacyjny 23.03.2018

25.03.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania odbywają się w środy godzinach 13.30-14.30 w świetlicy szkolnej.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY” SU informuje, że w każdym tygodniu będzie zamieszczone na tablicy SU zadanie do wykonania. Kto pierwszy odda prawidłową odpowiedź do pana Jakuba Huka ten otrzyma nagrodę.

Rada Rodziców organizuje ponownie konkurs w ramach akcji „Bezpieczne parkowanie pod szkołą” . Tematem jest projekt chodnika do szkoły. Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 30 marca. Projekt ograniczamy do czterech kolorów spośród: czerwonego, białego, ceglanego, czarnego, szarego, brązowego, beżowego, grafitowego, zielonego, niebieskiego, żółtego.

SU proponuje konkurs pt. Zaprojektuj własną grę. Prace płaskie oddajemy do świetlicy szkolnej do 28 marca.

Przypominamy , że rozpoczęliśmy akcję szycia maskotek-Irenek. Z okazji Roku Ireny Sendlerowej. SU proponuje kiermasz własnoręcznie uszytych przez dzieci zabawek, który odbędzie się 10 kwietnia. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na dzieci- ofiary wojny.

SU w dniach 16-28 marca prowadzi sprzedaż ŚWIĄTECZNYCH KARTEK DOBROCZYNNYCH. Każda kartka z kopertą kosztuje 2zł. Zebrane pieniądze są przeznaczone dla niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda. Zachęcamy wszystkich do pomocy.

13 kwietnia nasza szkoła organizuje Dzień Kultury Angielskiej. W ramach tej akcji ogłaszamy konkurs plastyczny pt.”Mój anglojęzyczny bohater”. Może będzie to Harry Potter, może James Bond lub miś Paddington? Praca ma być płaska w formacie A3, wykonana dowolną. Prace należy składać u nauczycieli j. angielskiego do dnia 9 kwietnia.

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w kolejnej edycji akcji „EKODZIECI ZBIERAJĄ ELETROŚMIECI I INNE ODPADY” Zbieramy : drobny sprzęt AGD, baterie, tonery, płyty CD, makulaturę. Sprzęt AGD o dużych rozmiarach można będzie dostarczyć tylko w dniu 20 kwietnia-piątek do godziny 11.00 i składać na trawniku przed przedszkolem.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Alicja Wąs

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Krzysztof Trzyna

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Dominika Rapacz

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Natalia Piechota

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Nikola Wcisło

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Krzysztof Kula

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Władysław Grzelecki

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Karina Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Maja Rachwał

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Gilbert Krząstek

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Bartosz Dusik

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Milena Bączek

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Wiktoria Wcisło

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Kaludia Jurgała

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Filip Bajak

SU składa serdeczne życzenia wszystkim marcowym solenizantom i jubilatom.