Serwis informacyjny 16.03.2018

16.03.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU w ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania odbywają się w środy w godzinach 13.30-14.30 w świetlicy szkolnej.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY” SU informuje, że w każdym tygodniu będzie zamieszczone na tablicy SU zadanie do wykonania. Kto pierwszy odda prawidłową odpowiedź do pana Jakuba Huka ten otrzyma nagrodę.

Rada Rodziców organizuje ponownie konkurs w ramach akcji „Bezpieczne parkowanie pod szkołą” . Tematem jest projekt chodnika do szkoły. Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 30 marca. Projekt ograniczamy do czterech kolorów spośród: czerwonego, białego, ceglanego, czarnego, szarego, brązowego, beżowego, grafitowego, zielonego, niebieskiego, żółtego.

SU proponuje konkurs pt. Zaprojektuj własną grę planszową. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 28 marca.

Przypominamy , że rozpoczęliśmy akcję szycia maskotek-Irenek. Z okazji Roku Ireny Sendlerowej. SU proponuje kiermasz własnoręcznie uszytych przez dzieci zabawek, który odbędzie się 10 kwietnia. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na dzieci- ofiary wojny.

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie wielkanocnym pt.,,Najciekawsze jajo wielkanocne" . Pracę można wykonać z dowolnych materiałów, w formacie dowolnym, przestrzennie lub płasko. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone! Prace proszę przynosić do 23.03.18 ( piątek) na świetlicę szkolną. Jajka będzie można zabrać ze sobą do domu w dniu 28.03.18.

SU w dniach 16-23 marca prowadzi sprzedaż ŚWIĄTECZNYCH KARTEK DOBROCZYNNYCH. Każda kartka z kopertą kosztuje 2zł. Zebrane pieniądze są przeznaczone dla niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda. Zachęcamy wszystkich do pomocy.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Małgorzata Stańczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Szymon Rokicki

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Julia Filas

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Jakub Dejer

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Nadia Wierzbicka

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Blanka Jarecka

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Julia Król

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Grzegorz Giermek

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Alicja Kalita

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Wiktoria Mroczek

SU składa serdeczne życzenia wszystkim marcowym solenizantom i jubilatom.