Serwis informacyjny 02.03.2018

02.03.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania odbywają się w poniedziałki w godzinach 14.30-15.30 w świetlicy szkolnej.

Koordynatorzy programu „Szkoła Promująca Zdrowie” zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na plakat pt. „Alkohol szkodzi zdrowiu”. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 16.03.2018. Wystawa prac przewidziana jest na 26.03.2018 w Ogólnopolskim Dniu Trzeźwości.

Wyniki konkursu wiedzy o Patronie i historii szkoły

I Kalina Wyzina kl. 7, Sandra Banduła kl. 6

II Aleksandra Kubas kl.7

III Igor Anaszewski kl. 7

Gratulujemy !!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że czworo uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu Wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Są to: Kamil Śmigielski i Szymon Raczkowski z klasy VI oraz Julia Pardała i Kacper Urban Z klasy VII.

W dniach 7,8 lutego w naszej szkole odbył się finał konkursu ortograficznego. Wyniki prezentują się następująco:

Na poziomie klas IV:

I miejsce – Grzegorz Cygan

II miejsce - Mateusz Szczudło

III miejsce - Aleksandra Adamik

Na poziomie klas V

I miejsce – Emilia Szwajdych

II miejsce – Amelia Lelek

III miejsce – Magda Madej

Na poziomie klas VI i VII

I miejsce – Karolina Wyzina (VII)

II miejsce – Julia Knotek

III miejsce – Emilia Stopka

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY” SU informuje, że w każdym tygodniu będzie zamieszczone na tablicy SU zadanie do wykonania. Kto pierwszy odda prawidłową odpowiedź do pana Jakuba Huka ten otrzyma nagrodę.

SU prosi o przygotowanie do 20 marca gazetek ściennych w ramach projektu „Droga do niepodległości”. Klasy IV-VII wydarzenia dotyczące 9 lutego 1918 roku i 3 marca 1918 roku, a klasy I -III postać Ignacego Paderewskiego i Romana Dmowskiego

Informujemy, że uczeń Kamil Janawa z klasy VI został finalistą VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego. Gratulujemy.

Koordynatorzy konkursu „KLASA Z KLASĄ” przypominają, że od marca ocenie podlega czystość w szatniach szkolnych. Prosimy o oznaczenie, która część szatni należy do, której klasy i umieszczanie butów w workach.

Rada Rodziców organizuje ponownie konkurs w ramach akcji „Bezpieczne parkowanie pod szkołą” . Tematem jest projekt chodnika do szkoły. Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 30 marca.            Projekt ograniczamy do czterech kolorów spośród: czerwonego, białego, ceglanego, czarnego, szarego, brązowego, beżowego, grafitowego, zielonego, niebieskiego, żółtego.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Zeeshan Sinnen

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Patrycja Sawicka

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Leon Kukułka

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Łucja Buła

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Hubert Ozga

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Wiktor Brożek

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Amelia Pieczara

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Jakub Dziedzic

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Zofia Brańka

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Mateusz Szczudło

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Maciej Skawiński

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Damian Dziedzic

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Artur Filipczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Paskal Miernik

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Martyna Stępkowska

SU składa serdeczne życzenia wszystkim marcowym solenizantom i jubilatom.