Serwis informacyjny 19.01.2018.

19.01.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki w godzinach 14.30-15.30 w świetlicy szkolnej.

Związku z zbliżającą się setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, Samorząd Uczniowski proponuję, aby każda klasa IV-VII przedstawiła w formie gazetki ściennej "Drogę do niepodległości". Każda klasa jest zobowiązana do przedstawienia wybranego wydarzenia historycznego z okresu styczeń - listopad 1918 r. Szczegóły u Pana Huka. Za gazetkę każda klasa otrzyma dodatkowe punkty w ramach konkursu "Klasa z klasą"Do 30 stycznia proszę przygotować gazetkę dotyczącą wydarzeń z 8 stycznia 1918 roku – klasy IV-VII. Natomiast klasy I-III przygotują gazetkę :Symbole narodowe

SU rozpoczyna akcję: „Dokarmiamy ptaki w zimie” w związku z tym proponujemy konkurs na karmnik dla ptaków. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 2 lutego.

Przypominamy o konkursie plastycznym zorganizowanym przez Radę Rodziców na plakat „Bezpieczne parkowanie przed szkołą” w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI. Prace należy składać do 31. 01. 2018 w świetlicy szkolnej. Rozstrzygnięcie konkurs i prezentacja prac 09.02.2018.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Zuzanna Maniszewska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Szymon Rokicki

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Iga Trawicka

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Oskar Jastrzębski

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Hubert Ozga

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Szymon Germański

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Krystian Ptak

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Kacper Madej

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Jakub Niemczyk

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Tomasz Raczkowski

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Bartłomiej Kulig

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Gabriela Ziarko

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Julian Batorski

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kalina Wyzina

SU składa serdeczne życzenia wszystkim styczniowym solenizantom i jubilatom.