Serwis informacyjny 12.01.2018

15.01.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki w godzinach 14.30-15.30 w świetlicy szkolnej.

Pragniemy podziękować wszystkim , którzy aktywnie zaangażowali się w tegoroczną edycję „GRÓRY GROSZA” i przekazali pieniążki dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Zebraliśmy 364.48 zł. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do uczniów i wychowawcy klasy II b, którzy przekazali najwyższą kwotę.

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez SU dla klas I-VII pt. Zimo, zimo witaj nam”.

I miejsce zajął Kamil Janawa z klasy VII

II miejsce Jan Rachwał z klasy V b

III miejsce Maja Rachwał z klasy III d

Rada Rodziców ogłasza konkurs na plakat „Bezpieczne parkowanie przed szkołą” w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI. Prace należy składać do 31. 01. 2018 w świetlicy szkolnej. Rozstrzygnięcie konkurs i prezentacja prac 09.02.2018.

Szkolny konkurs fotograficzny pt.,, Zimowo w słońcu , zimowo wieczorem ". Zdjęcia pejzażu zimowego należy wydrukować lub wywołać ,w dowolnym formacie . Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 3 prace. Konkurs potrwa do 27.02.18 -wtorek po feriach zimowych. Zachęcam rodziców do współpracy z dziećmi ( szczególnie przy wydruku lub wywołaniu zdjęć). Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na korytarzu szkolnym, a najciekawsze zostaną nagrodzone.

Zapraszam Jolanta Adamiec

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Nikola Chachlowska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Amelia Sterecka

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Kamila Gut

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Jan Skorczyński

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Jakub Dejer

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Weronika Mroczek

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Weronika Stachowska

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Sara Grylewicz

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Bartosz Dusik

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Klaudia Dzięcioł

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Laura Foszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Emilia Stopka

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kacper Urban

SU składa serdeczne życzenia wszystkim styczniowym solenizantom i jubilatom.