zaloguj się   |    mapa strony   |

Sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

 

 

 • W dniach 9,10 kwietnia 2015. odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów:

  - Weronika Cyran
  - Julia Zych
  - Dawid Machno
  - Bartosz Sosin

  Zdobyli oni trzecie miejsce.
  GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 • Uczennica klasy VI a Weronika Cyran została laureatką  V EDYCJI KONKURSU EKOLOGICZNEGO organizowanego przez SP 62 w Krakowie pod patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Krakowie, małopolskich parków narodowych.

  Finalistą tego konkursu został uczeń klasy VI b Jakub Francuz, który kolejny już raz potwierdził szeroką znajomość tematyki przyrodniczo-ekologicznej.

  Gratulujemy wspaniałej wiedzy przyrodniczej i życzymy sukcesów w następnych etapach edukacji.

 

 

 

 • Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur, na poziomie poszczególnych klas zdobyli:

  klasa II - Maciej Spaczyński
  klasa III - Paskal Mielnik oraz Szymon Raczkowski
  klasa IV - Antoni Bizoń
  klasa V - Jolanta Kantor
  klasa VI - Joanna Trzyna oraz Natalia Lizoń.

  Serdecznie gratulujemy.

 

 

 • Weronika Niemczyk – uczennica kl. III została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego pt.  „Moje ulubione mleczne danie”  w ramach programu Mam kota na punkcie mleka.
  Weronika przygotowała przepis na „Twarogowe racuszki” ze szczegółowym pokazem zdjęć.
  Gratulujemy!               
 
 
 • Uczennica klasy VIA Marianna Gawron zajęła III miejsce w VIII edycji konkursu języka angielskiego dla uczniów klas szóstych zorganizowanego przez Gimnazjum 22 w Krakowie.
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
  
 
 • 25.03.2015 r.

Joanna Trzyna 
LAUREATKĄ  KURATORYJNEGO PRZYRODNICZEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „Skarby przyrody i ich ochrona” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015.

Jesteśmy dumni, gratulujemy tak wspaniałego osiągnięcia Asi oraz Rodzicom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 • MARIANNA GAWRON jest LAUREATKĄ KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015.

  Gratulujemy tak wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 • Z satysfakcją informujemy o sukcesie naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym  Na ratunek Ziemi.


  Laureatami w kategorii - turniej wiedzy ekologicznej zostali :

  W grupie klas I                  Bartosz Skalmierski    II miejsce

  W grupie klas II – III        Julia Knotek      II miejsce


  Laureatem w kategorii  - konkurs plastyczny został

  W  grupie klas I                 Bartosz Skalmierski   II miejsce


  Sukces odniósł również Jakub Francuz zajmując szóste miejsce ( na 51 uczestników ) w Turnieju Wiedzy Ekologicznej w kategorii klas IV – VI.

 

 

 • 14 stycznia odbył się rejonowy etap konkursu przyrodniczego. Z dumą informujemy, ze uczennica klasy VI b, Joanna Trzyna zakwalifikowała się do ostatniego, wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu przyrodniczego „Skarby przyrody i ich ochrona”.

  Gratulujemy szerokiej wiedzy przyrodniczo-ekologicznej. Życzymy powodzenia w finale konkursu.

 

 

 • Dnia 9 stycznia 2015 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa dla żołnierzy Sił Specjalnych” organizowany przez Klub Wojsk Specjalnych w Krakowie. W konkursie tym wyróżnienie otrzymała praca wykonana przez Alicję Gawron z klasy IV.
  Gratulacje!                                              

       

 

 

 • 19 stycznia 2015 roku w Krakowie odbył się etap rejonowy olimpiady z języka angielskiego.
  Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIA Marianna Gawron zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego olimpiady z języka angielskiego.

  Gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 • W XXII edycji konkursu plastycznego „Eko i my”- „Ósemka –moje miejsce” organizowanego przez Radę Dzielnicy VIII uczennica kl. VIa - Natalia Lizoń zajęła III miejsce. Nagrodę wręczał Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.
  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 • W międzyszkolnym konkursie plastycznym na plakat „Człowiek opiekunem zwierząt” organizowanym w listopadzie przez Szkołę Podstawową nr 40 w Krakowie uczennica kl. VIa Kamila Torba zajęła III miejsce, a Łukasz Szczudło z kl. Va – wyróżnienie.
  Gratulacje!

 

 

 • Sukces w konkursie plastycznym na plakat „Mam apetyt na zdrowie”. Dnia 22 stycznia 2015 r. w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie – Adama Jędrzejczyka. Wśród zwycięzców konkursu był Marcin Bubak uczeń klasy Vb, który zdobył II nagrodę.

 

 

 • Oliwia Adamczyk z kl. VI b została finalistką II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego. W konkursie, organizowanym przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, Stowarzyszenie Polonistów i Fundację Panteon Narodowy, wzięło udział ponad 3800 uczniów szkół podstawowych z całej Małopolski. Oliwia znalazła się wśród 40 najlepszych i zabrakło jej tylko 2 punktów, by znaleźć się w gronie 15 laureatów. Etap szkolny odbył się 26 IX, rejonowy 17 X, a wojewódzki 17 XI 2014 r.

  Gratulujemy tak wielkiej sprawności ortograficznej i interpunkcyjnej.

 

 

 • Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego z naszej szkoły zakwalifikowali się :

  Marianna Gawron z klasy VIA
  Jakub Francuz z klasy VIB
  Joanna Trzyna z klasy VIB

  Życzymy dalszych sukcesów w etapie rejonowym.

 

 

 • Sukcesy w tenisie

  W dniu 19 i 20 listopada 2014r. w szkole nr. 62 odbyły się pierwsze z cyklu rozgrywek Ligi Dzielnicy VIII - tenis stołowy. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów. W czołowej trójce znaleźli się I Bartosz Sosin klasa V, II Machno Dawid klasa V.

 

 

 • Uczennica kl. VI b Joanna Trzyna zakwalifikowała się do etapu rejonowego przyrodniczego konkursu tematycznego „Skarby przyrody i ich ochrona” dla szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015.
  Gratulacje!

 

 

 • Sukces w konkursie - Potyczki językowe 2014

  Dnia 20 XI 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 133 im. Orła Białego w Krakowie odbył się międzyszkolny konkurs polonistyczny „Potyczki językowe” pod hasłem: Przysłowia mądrością narodu. Naszą szkołę świetnie reprezentowały uczennice:

  Joanna Trzyna - z kl. VI b – zajęła I miejsce,
  Emilia Stopka z kl. III - miejsce IV.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

 • Joanna Trzyna z klasy VI b zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2014/2015.
  Gratulujemy!