1% dla szkoły

Szanowni Państwo!

W bieżącym roku kontynuujemy współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Na mocy porozumienia 75% wpłat 1% odpisu od podatku przekazywane jest naszemu Zespołowi.

W związku z tym ponownie zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, pracowników i sympatyków ZSP 7 o dokonywanie 1% odpisu od podatku na rzecz w. w. Fundacji.

W poprzednich latach efektem współpracy były:
- powstanie sali zabaw dzieci – „Kulkolandii”.
- dwuetapowa modernizacja ogródka przedszkolnego,
- stworzenie miejsca zabaw i wypoczynku (zakupiono stół do popularnych „piłkarzyków” oraz cieszący się ogromną popularnością zestaw do cymbergaja)
- rozbudowa systemu monitoringu placówki, zakup i montaż kolejnych kamer,
- kupno wykładziny do kącika zabaw dzieci nauczania zintegrowanego.

W bieżącym roku decyzją rad rodziców Przedszkola i Szkoły w uzgodnieniu z dyrekcją Zespołu pozyskane środki przeznaczone zostały na: wymianę rejestratora systemu monitoringu i zamontowanie kolejnych kamer zewnętrznych oraz zakup wykładzin do sal przedszkolnych.

Czteroletni bilans współpracy w ramach „jednego procenta” wynosi 17 919 złotych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji!

Informacje o Fundacji:

Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”, Organizacja Pożytku Publicznego (OPP)

Regon: 240629137,  42 – 202 Częstochowa, ul. Bór 116, NIP: 949-204-42-31

www.mlodzi-mlodym.pl

e-mail: biuro@fsmm.pl, Tel. 602-397-831, 795-795-747.

Na naszym profilu na stronie fundacji  znajduje się program PIT do sporządzenia rocznego zeznania podatkowego:

PROFIL ZSP7

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA ZSP 7?

Aby przekazać 1% podatku na Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 należy wypełniając PIT postępować zgodnie z informacją przekazaną w materiałach Fundacji (jako CEL należy wpisać ZSP 7 KRAKÓW 781):