zaloguj się   |    mapa strony   |

Samorząd Uczniowski

ROK SZKOLNY 2017/18
 
 
Przewodnicząca: WIKTORIA JASTRZĘBSKA z klasy VII
 
Zastępca: KAMIL TOMCZYK z klasy VII
 
Sekretarz: GABRIELA SIEKACZ z klasy VI 
 
Rzecznik praw uczniowskich: KACPER CHALCARZ z klasy VI
 
Przewodnicząca sekcji klas I-III: EMILIA MACHNO z klasy V a
 
Przewodniczący sekcji kulturalno-sportowej:  KINGA SKIBA z klasy VI
 
Przewodniczący sekcji opiekuńczo-porządkowej: KINGA SIEKACZ z klasy VII
 
Redaktor naczelna "Szkolnych plotek"KAROLINA ADAMIK z klasy V b
 
Opiekunowie: pani Teresa Baka i pan Jakub Huk
 

 

Poczet sztandarowy

Chorąży: Antoni Bizoń

Asysta: Kinga Siekacz,  Emilia Stopka

 

Wybory do samorządu.

 

 
 
SEKCJA KULTURALNO-SPORTOWA

 

 

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez SU dla klas I-VII pt. Zimo, zimo witaj nam”.

I miejsce zajął Kamil Janawa z klasy VII

II miejsce Jan Rachwał z klasy V b

III miejsce Maja Rachwał z klasy III d

Gratulujemy.

 

SU proponuje konkurs plastyczny dla klas I-VII pt. Zimo, zimo witaj nam. Technika prac i format dowolny. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 18 grudnia.

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursie.

 

19 października odbył się turniej piłki ręcznej.

I miejsce zajęła drużyna z klasy VI

II miejsce zajęła drużyna z klasy VII

III miejsce zajęła drużyna z klasy IV a

IV miejsce zajęła drużyna z klasy V b

Gratulujemy.

Turniej cieszył się ogromnym powodzeniem. Dziękujemy panu Piotrowi Tyńskiemu za sędziowanie turnieju.

 

 

 

 

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas I-VII pt. „Złota polska jesień”. Gratulujemy wszystkim artystom. Wyróżnienia otrzymują:

Marcel Brańka z klasy VII

Maja Rachwał z klasy III d

Amelia Szczypczyk z klasy III c

Lidia Szczypczyk z klasy V a

Nadia Wierzbicka z klasy III a

Michalina Trybuś z klasy III c

Oliwia Kalinowska z klasy VII

Tomasz Bizoń z klasy I b

Kacper Grenda z klasy I c

Kacper Madej z klasy III d

Natalia Sosin z klasy I b

Natalia Niemczyk z klasy I b

Zuzanna Bulga z klasy I c

Katarzyna Wróblewska z klasy III b

 

 

SU proponuje konkurs plastyczny pt. Złota polska jesień” dla klas I-VII. Format prac i technika dowolna. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 10 października.

 

SU proponuje 19 października o godzinie 13.40 turniej piłki ręcznej dla klas IV-VII. Zgłoszenia przyjmuje Kinga Skiba z klasy VI do 12 października.

 

SUPER UCZEŃ

 

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 12.01.2018

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Nikola Chachlowska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Amelia Sterecka

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Kamila Gut

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Jan Skorczyński

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Jakub Dejer

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Weronika Mroczek

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Weronika Stachowska

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Sara Grylewicz

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Bartosz Dusik

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Klaudia Dzięcioł

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Laura Foszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Emilia Stopka

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kacper Urban

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 15.12.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Tomasz Sikora

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Bruno Szwajdych

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Kamila Gut

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Valeria Bozhko

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Aleksander Omasta

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Krystian Ptak

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Martyna Jurgała

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Piotr Giermek

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Adam Śmigielski

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Victoria Zgoda

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Oliwia Ptak

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Kamil Bukowski

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Wiktoria Dzięcioł

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 08.12.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Bartosz Juszczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Tomasz Bizoń

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Oliwier Juszczyk

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Natalia Piechota

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Patrycja Matoga

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Oliwia Jałocha

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Maja Lodeiro Vales

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Karina Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Zofia Banasik

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Julita Stańczyk

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Alicja Kalita

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Aleksander Bryk

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Katarzyna Wolska

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Paweł Trzyna

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Szymon Raczkowski

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Antoni Bizoń

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 24.11.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Sonia Niedziela

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Bartosz Babiuch

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Antoni Stopiński

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Kacper Buła

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Helena Krasny

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Maja Sośnicka

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Blanka Jarecka

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Filip Jakusz - Gostomski

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Julia Noga

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Artur Kwiatkowski

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Zofia Masztalerz

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Szymon Kozubek

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Kamil Woch

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Milena Stein

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Weronika Niemczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Oliwia Kalinowska

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 17.11.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Alicja Wąs

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Karina Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Zuzanna Bulga

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zuzanna Zięba

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Pola Chmielewska

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Damian Machno

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Bartosz Syrek

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Tatsiana Bortnik

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Szymon Machała

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Mikołaj Stachowski

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Lidia Kołodziejczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI , to Jan Walaszek

SUPER UCZEŃ z klasy VII , to Aleksandra Kubas

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 03.11.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Krzysztof Ostrowski

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Amelia Stopyra

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Patrycja Storożak

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Alicja Mączka

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Robert Noga

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Roksana Adamczuk

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Wiktoria Zjadewicz

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Martyna Kaczmarczyk

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Piotr Giermek

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Adam Śmigielski

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Franciszek Sasiński

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Milena Bączek

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Sonia Najmoła

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Natalie Bochenski

SUPER UCZEŃ z klasy VI , to Filip Trzciński

SUPER UCZEŃ z klasy VII , to Marcel Brańka

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 27.10.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Tomasz Michalik

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Krzysztof Trzyna

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Anatola Batorska

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Jan Skorczyński

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Emila Pstuś

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Nadia Wierzbicka

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Blanka Jarecka

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Amelia Szczypczyk

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Zofia Banasik

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Nikola Kruk

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Szymon Bajak

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Gabriela Klimek

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Magda Madej

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Karolina Adamik

SUPER UCZEŃ z klasy VI , to Weronika Kapusta

SUPER UCZEŃ z klasy VII , to Julia Pardała

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ  z dnia 20.10.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Celina Cisło

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Marta Przydatek

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Jakub Krasny

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Jan Skorczyński

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Magdalena Morawiec

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Kalina Zielniok

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Jakub Nowacki

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Martyna Jurgała

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Julia Noga

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Julia Szabelska

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Antonina Solnica

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Patrycja Pawlicka

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Dawid Cygan

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Oliwier Szuba

SUPER UCZEŃ z klasy VI , to Adam Kukuczka

SUPER UCZEŃ z klasy VII , to Kinga Siekacz

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 06.10.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Zuzanna Maniszewska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Lena Skalmierska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Julia Filas

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zuzanna Zięba

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Wojciech Pałkus

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Anna Leszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Krystian Ptak

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Damian Machno

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Julia Król

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Michał Korecki

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Igor Topór

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Maciej Skawiński

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Wiktoria Wcisło

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Julia Ciemięga

SUPER UCZEŃ z klasy VI , to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ z klasy VII , to Iga Skrzypiec

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 29.09.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Małgorzata Stańczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Arkadiusz Pala

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Patrycja Storożak

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Jakub Wacławski

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Helena Krasny

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Szymon Tyrpa

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Amelia Pieczara

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Leon Bartula

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Wiktoria Pyc

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Jędrzej Bakalarski

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Agata Twardosz

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Aleksandra Pala

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Natalia Derwisz

SUPER UCZEŃ z klasy VI , to Kinga Skiba

SUPER UCZEŃ z klasy VII , to Kamil Tomczyk

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 22.09.2017

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Maria Siekacz

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Natasza Niemczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Zofia Kurek

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Natalia Piechota

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Krystian Stasik

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Piotr Giermek

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Weronika Grochal

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Aleksandra Adamik

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Jakub Musiał

SUPER UCZEŃ z klasy VI , to Kacper Chalcarz

SUPER UCZEŃ z klasy VII , to Wiktoria Jastrzębska

 

 
SEKCJA OPIEKUŃCZO-PORZĄDKOWA
 

 

Pragniemy podziękować wszystkim , którzy aktywnie zaangażowali się w tegoroczną edycję „GRÓRY GROSZA” i przekazali pieniążki dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Zebraliśmy 364.48 zł. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do uczniów i wychowawcy klasy II b, którzy przekazali najwyższą kwotę.

 

W imieniu Stowarzyszenia Sursum Corda i ich podopiecznych dziękujemy wszystkim, którzy zakupili „ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE” , które niosą pomoc i dobre słowo.

 

W dniach 20.11–15.12. 2017 SU będzie sprzedawał „ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE” , które niosą pomoc i dobre słowo. Każdy kto kupi taką kartkę wspiera chorych, niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda. Cena kartki z kopertą wynosi 2zł.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji!

 

 

SU rozpoczyna akcję zbiórki zużytych telefonów bez baterii. Stare niesprawne telefony można oddawać do świetlicy szkolnej do 30 listopada.

 

Zapraszamy do XVIII edycji „GÓRY GROSZA” . Organizatorem akcji jest „Towarzystwo Nasz Dom”. Akcja w naszej szkole będzie prowadzona przez SU w dniach 27.11.2017-02.01.2018. Zebrane pieniądze Przekażemy dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance!

 

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU od 10.11.br. organizuje w ramach wolontariatu koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 14.30-15.30 w świetlicy.

Jeżeli masz problemy w nauce, czegoś nie rozumiesz przyjdź postaramy się Ci pomóc!

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 
SEKCJA KLAS I-III
 
 
RZECZNIK PRAW UCZNIOWSKICH
 
20 listopada - Dzień Praw dziecka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"SZKOLNE PLOTKI"
 
 

Igor Topór z klasy IV b otrzymuje nagrodę za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki zamieszczonej w Szkolnych plotkach. Gratulujemy.

 

Redakcja „Szkolnych plotek „ informuje, że został wydany pierwszy numer gazetki. Zachęcamy do jej zakupu.

 

 

 

 

 
 
 
 
Rok szkolny 2016/17
 
Przewodnicząca: Julia Pardała z klasy VI
 
Zastępca: Kacper Chalcarz z klasy V
 
Sekretarz: Kalina Wyzina z klasy VI 
 
Rzecznik praw uczniowskich: Julia Knotek z klasy V
 
Przewodnicząca sekcji klas I-III: Amelia Lelek z klasy IV b
 
Przewodniczący sekcji kulturalno-sportowej:  Kacper Chalcarz z klasy V
 
Przewodniczący sekcji opiekuńczo-porządkowej: Karolina Sterecka z klasy VI
 
Redaktor naczelna "Szkolnych plotek": Emilia Stopka z klasy V 
 
Opiekunowie: pani Teresa Baka i pan Mirosław Szewczyk
 

Poczet sztandarowy

Chorąży: Antoni Bizoń

Asysta: Kinga Siekacz, Alicja Gawron i Emilia Stopka